East Allen Township Complete Schedule Export schedule to Excel
April 2014 May 2014 June 2014
  June 2014
  Date Time Home Team   Away Team Field Division
521   Sun Jun 1 2:30 pm EAT Gang Green U10 (McGraw) vs. PASC U10 (Donohoe) Bicentennial Park U-10 U10 Boys B 1
829   Sun Jun 1 3:45 pm EAT Galactic Girls U10 (Amato) vs. UMYA U10 (King) Bicentennial Park U-10 U10 Girls B
128   Sun Jun 1 2:30 pm TSC U8 (Snyder) vs. EAT U7 Brat Attack (Nickischer) Bicentennial Park U-8 U7 Coed
320   Sun Jun 1 3:45 pm CTH U8 (Crilley) vs. EAT Neon Rage U8 (Tovar) Bicentennial Park U-8 U8 Coed B
322   Sun Jun 1 1:15 pm EAT Neon Nightmare U8 (Weiner) vs. MMCA Mustangs U8 (Wilburn) Midway Manor U-7/U-8 U8 Coed B
1029   Sun Jun 1 1:15 pm PASC U12 (Wheeler) vs. EAT Green Extreme U12 (Amato) Springhouse Fields Springhouse Plateau U-12 U12 Boys B
1129   Sun Jun 1 1:15 pm NSC U12 (Dooley) vs. EAT Chix with Kix U12 (Tovar) Tuskes Park U10/U12 U12 Girls
835   Sun Jun 8 12:00 pm TSC U10 (Cascioli) vs. EAT Galactic Girls U10 (Amato) Atlas Field U-10/U-12 U10 Girls B
325   Sun Jun 8 12:00 pm EAT Neon Rage U8 (Tovar) vs. CTH U8 (Smith) Bicentennial Park U-8 U8 Coed B
136   Sun Jun 8 1:15 pm CTH U7 (Gordon) vs. EAT U7 Brat Attack (Nickischer) Bicentennial Park U-8 U7 Coed
328   Sun Jun 8 2:30 pm SPYA U8 (Gallagher) vs. EAT Neon Nightmare U8 (Weiner) Bicentennial Park U-8 U8 Coed B
525   Sun Jun 8 2:30 pm LMYA Portland U10 (Oliveira) vs. EAT Gang Green U10 (McGraw) Creamery Park #5 U-10/U-12 U10 Boys B 1
1031   Sun Jun 8 2:30 pm EAT Green Extreme U12 (Amato) vs. NYAA U12 (Inhoff) Northwestern Recreational Fields #7 U-12 U12 Boys B
532   Sun Jun 15 12:00 pm EAT Gang Green U10 (McGraw) vs. SJSC U10 (Yunez) Bicentennial Park U-10 U10 Boys B 1
840   Sun Jun 15 1:15 pm EAT Galactic Girls U10 (Amato) vs. SLSL Spartans U10 (Noblot) Bicentennial Park U-10 U10 Girls B
333   Sun Jun 15 12:00 pm EAT Neon Rage U8 (Tovar) vs. SPYA U8 (Neumann) Bicentennial Park U-8 U8 Coed B
144   Sun Jun 15 1:15 pm EAT U7 Brat Attack (Nickischer) vs. CTH U8 (Okeefe) Bicentennial Park U-8 U7 Coed
334   Sun Jun 15 2:30 pm EAT Neon Nightmare U8 (Weiner) vs. TSC U8 (Mullen) Bicentennial Park U-8 U8 Coed B
1144   Sun Jun 15 3:45 pm LMYA Houston U12 (Price) vs. EAT Chix with Kix U12 (Tovar) Creamery Park #5 U-10/U-12 U12 Girls
339   Sun Jun 22 12:00 pm TSC U8 (Mullen) vs. EAT Neon Rage U8 (Tovar) Bicentennial Park U-8 U8 Coed B
335   Sun Jun 22 1:15 pm AYSC U8 (Saul) vs. EAT Neon Nightmare U8 (Weiner) Bicentennial Park U-8 U8 Coed B
1047   Sun Jun 22 3:45 pm EAT Green Extreme U12 (Amato) vs. SPYA U12 (Roth) Springhouse Fields Springhouse Plateau U-12 U12 Boys B
843   Sun Jun 22 1:15 pm TSC U10 (Bundra) vs. EAT Galactic Girls U10 (Amato) Steckel Elementary Fields B U-10/U-12 U10 Girls B
536   Sun Jun 22 12:00 pm NSC U10 (Gundry) vs. EAT Gang Green U10 (McGraw) Tuskes Park U10/U12 U10 Boys B 1
1155   Sun Jun 22 2:30 pm SLSL White U12 (Nelson) vs. EAT Chix with Kix U12 (Tovar) Upper Saucon Township Community Park #9 U-10/U-12 U12 Girls

  - rescheduled in last seven days, - rescheduled since Aug 30